img img img
İş hakkında
iş e-postası hakkında şaşırtıcı olan nedir?
İş E-postası hosting servisi
img
Kolay Anlaşılır ve Duyarlı Tasarım

Gelişmiş web tabanlı posta platformu, göz alıcı bir tasarıma sahip.Kullanıcı dostu,zaman dostu,duyarlı bir platformdur.

img
5GB Depolama Artı Yedekleme

5GB e-posta depolamanın yanı sıra, e-postalarınız en son teknoloji altyapımızda yedeklenir, böylece önemli e-postaları asla kaybetmezsiniz.

img
Entegre Virüs Koruması

Gelişmiş antivirüs teknolojimiz, gelen kutunuzu güvence altına alır ve kötü amaçlı yazılım ve virüsleri indirmenizi engeller.

img
Ek Depolama Alın

Artık depolama alanının tükenmesiyle ilgili endişelenmenize gerek yok.Ek depolama satın alarak bireysel hesaplar için depolama alanını artırabilirsiniz.

img
%100 Çalışma Süresi ve Güvenlik

Yüksek kaliteli posta depolama altyapımız sıfır veri kaybı ve gereksiz yinelenme garantisi sunar, ayrıca %100 ağ kullanılabilirliği sağlar.

img
Takvimler ve Kişiler

Gelişmiş üretkenlik araçları ve hizmetlerle tüm toplantılarınızı tek bir yerde yönetin ve tüm kişilerinizi takip edin.

Karşılaştır
Bir şey mi arıyorsunuz?
E-posta barındırma, ekibiniz, ortaklarınız ve müşterilerinizle iletişim kurmanız için bir e-posta adresi sağlar.
img

Sadece şuradan başlar

$876.98 /Aylık

İş E-postalarıı

Müşteriler, 'you@gmail.com' gibi ücretsiz, genel bir adres kullanan bir e-posta gördüklerinde.

  • Her hesap için 5GB E-posta Depolama
  • Entegre Virüs Koruması
  • Ek Depolama Alanı Mevcut
Başla
img

Sadece şuradan başlar

$876.98 /Aylık

Kurumsal E-posta

Müşteriler, 'you@gmail.com' gibi ücretsiz, genel bir adres kullanan bir e-posta gördüklerinde'.

  • Her hesap için 5GB E-posta depolama
  • Entegre virüs koruması
  • Ek depolama alanı mevcut
Başla
Özellikler
Teknik Özellikler
Bu Özelliklere Göz Atın
img
Güçlü web postası

Web posta istemcimiz herkesin, her yerde, her zaman kullanabilmesi için tasarlanmıştır.

img
Migration

Ekibimiz, eski e-postalarınızı yeni e-posta sunucusuna taşımanıza yardımcı olacaktır.

img
Esnek depolama seçenekleri

Tüm posta kutuları 5GB depolama alanı içerir. Ek depolama alanı mevcuttur.

img
img
Spam ve virüs koruması

E-posta filtreleme işlemlerimiz, kullanıcılarınızı ve altyapınızı spam ve virüsler gibi tehditlere karşı korur.

img
Tamamen yerelleştirilmiş

Web postası, İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Almanca dahil olmak üzere 13 dilde mevcuttur.Yerelleştirilmiş deneyim sunuyoruz.

img
Gelişmiş teknoloji

Güvenilir, ölçeklenebilir ve yüksek performanslı,dünya çapında binlerce bayi tarafından güvenilen bir şekilde kullanılmaktadır.

Sık sorulan sorular
Biz buradayız ve size yardımcı olmaya hazırız
En sık sorulan sorulara göz atın.

Profesyonel Görünüm: İş E-postası, işinizle ilgili bir alan adını içerir ve müşterilere ve iş ortaklarına daha profesyonel bir izlenim sunar. Güvenlik: İş E-postası genellikle ek güvenlik özellikleriyle birlikte gelir, böylece e-posta hesaplarınızı ve iletişiminizi daha iyi korur. Güvenilirlik: İş E-postası hizmetleri genellikle daha yüksek bir çalışma süresine ve daha iyi bir hizmet düzeyine (SLA) sahiptir, böylece e-posta hizmetleriniz daha güvenilir olur. Ek Özellikler: İş E-postası genellikle daha fazla depolama alanı, daha iyi e-posta yönetimi araçları ve diğer ek özellikler sunar, işletmenizin ihtiyaçlarına daha iyi uyum sağlar.

İş E-postası genellikle birçok farklı e-posta istemcisini ve protokolü destekler.

Web Posta Arayüzünüze erişmek için beyaz etiketli URL olan http://webmail.sizin alanadınız.com adresini kullanabilirsiniz. Giriş sayfasında, e-posta adresiniz ve ilgili şifre ile giriş yapmanız gerekecektir.

Spam Filtreleme: Gelişmiş spam filtreleme özellikleriyle, istenmeyen e-postaların engellenmesi sağlanır. Virüs Taraması: E-posta trafiği, düzenli olarak virüs taramasıyla taranarak zararlı içeriklerin engellenmesi sağlanır. End-to-End Şifreleme: E-posta içerikleri, gönderici ve alıcı arasında end-to-end şifreleme ile korunur, böylece üçüncü tarafların erişimi engellenir. Güvenli Kimlik Doğrulama: Çift faktörlü kimlik doğrulama gibi güvenli kimlik doğrulama yöntemleriyle, kullanıcı hesaplarının güvenliği artırılır ve yetkisiz erişimler engellenir.

Her e-posta hesabı, e-postalar için ayrılan 5 GB'lık bir depolama alanı ile birlikte gelir.

Genellikle, Giden Posta Sunucusu/SMTP Hizmeti için kullanılan bağlantı noktası 25'tir. Ancak, İnternet Servis Sağlayıcınızın SMTP hizmeti için 25 numaralı bağlantı noktasının kullanımını engellediği durumlar olabilir. Bu durumu aşmak için e-postaları göndermek için alternatif olarak 587 numaralı bir bağlantı noktasını kullanabilirsiniz.

Evet, mailing listeleri oluşturabilir ve kullanıcıları ekleyip/silebilir, bir moderatör seçebilir, insanların bir listeye katılmasını kısıtlayabilir veya hatta kullanıcıları bir listeden yasaklayabilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgiyi bilgi tabanımızda bulabilirsiniz.

cGönderilmemiş e-posta, toplu e-posta gönderimi ve spam gönderimine karşı sıfır tolerans politikası izliyoruz. "Güvenli listeler", satın alınan listeler ve listelerin satılması spam olarak kabul edilecektir. Spam gönderen herhangi bir kullanıcının hesabı, önceden haber verilmeden veya haber verilerek sonlandırılacaktır.

Evet, kullanabilirsiniz. Otomatik yanıtlayıcı, e-posta adresiniz için kurulduğunda, bu e-posta adresine gelen bir e-postaya otomatik olarak önceden belirlenmiş bir yanıt gönderen bir programdır. Bir otomatik yanıtlayıcıyı nasıl kuracağınız hakkında daha fazla bilgiyi bilgi tabanımızdan öğrenebilirsiniz.