Sık sorulan sorular
Mertsunucum ve güvenilir destek ekibi
En Sık Sorulan Sorulara Göz Atın

Web hosting

Paylaşımlı Web Hosting'de birden fazla istemci tek bir sunucuda barındırılır, yani istemciler sunucunun kaynaklarını paylaşır. Sunucunun ve kaynaklarının maliyeti, sunucuda barındırılan tüm istemcilere/paketlere yayıldığından bu, maliyetin azaltılmasına yardımcı olur. Paylaşımlı Hosting, bir sunucunun tüm kaynaklarına ihtiyaç duymayan kişisel web siteleri, küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmeldir.

Evet! Pro ve Business paylaşımlı barındırma planlarımız, barındırma kontrol paneliniz (ör. cPanel) aracılığıyla ikincil alanlar ekleyerek birden fazla Web Sitesini barındırmanıza olanak tanır..

Evet, %100 Risksiz, 30 günlük Para İade Garantisi sunuyoruz.

Evet, tüm Hosting paketlerimiz Sınırsız E-posta Hosting ile birlikte gelir.

Evet, istediğiniz zaman kolaylıkla daha yüksek planlarımızdan birine yükseltme yapabilirsiniz.

Evet, verileriniz %100 güvenlidir ve 5 günde bir yedeklenir.

Evet, tüm sunucularımız Clam AV tarafından korunmaktadır.

Paylaşımlı Hosting paketi bu amaçla kullanılamazken, Bayi Hosting'imiz ile özel paketleri kolaylıkla yeniden satabilirsiniz. Bayi Hosting planlarımızı görüntülemek için, buraya tıklayın.

Güvenlik politikalarımız gereği, sunucuya SSH erişimi sağlanmamaktadır, ancak alternatif yöntemlerle destek sunmaktayız.

Destek ekibimiz size yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Tüm iletişim bilgilerimize göz atabilirsiniz Burada.

Sunucular

Sunucu uplink bağlantı noktası hızı 1 Gbps'ye kadardır.

Ödeme yapıldıktan sonra yaklaşık 30 dakika içerisinde sunucunuzun provizyonu yapılacak ve sunucunuza SSH üzerinden erişebileceksiniz. Ancak diski yeniden boyutlandırma işlemi, temel hazırlığın ardından bir süre arka planda çalışmaya devam edebilir.

Yedeklemelerinizden ve web içeriğinizden siz sorumlusunuz. İçeriğinizin kopyalarını güvende tutmanız ve kendi yedeklemelerinizi yapmanız önerilir. CPanel'inizden yedekleme alabilir veya uzaktan yedekleme çözümü kullanabilirsiniz..

Her zaman yüksek çalışma süresi ve erişilebilirlik sağlamak amacıyla her türlü donanım, ağ, önyükleme ve işletim sistemi için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. veya giriş sorunları. Sistem Yönetimi Desteğimiz ayrıca temel cPanel ve Güvenlik Duvarı kurulumu ve bunların sorunları konusunda size yardımcı olacaktır..

Şu anda ek depolama özelliği yalnızca ABD veri merkezindeki HDD sunucularımızda mevcuttur..

Size daha iyi hizmet vermemize yardımcı olacak bu tür yeni özellik isteklerini duymayı çok isterim.

Özel Sunucular Web Siteleri, Veritabanları, Özel Uygulamalar, E-ticaret, DNS, Dosya Depolama ve E-postalar için kullanılabilir. Ancak e-postalar kişisel, organizasyonel veya profesyonel amaçlarla sınırlandırılmalıdır. Toplu e-posta/pazarlama göndermek için Özel Sunucuların kullanılması ÖNERİLMEZ ve cezalara yol açabilir.

Kiralık Sunucularımız sanallaştırılmıştır (1:1). Bu nedenle, ana bilgisayar sistemindeki ağ kısıtlamaları nedeniyle iç içe sanallaştırma çalışmayacaktır.

Şu anda herhangi bir yedekleme çözümümüz yok. Ancak talihsiz bir olay sırasında sorun yaşamamak için uzaktan yedekleme yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz..

SSL sertifikası

SSL (Güvenli Yuva Katmanı) Sertifikası, web sitenizin kimliğini doğrulayan ve web sitenize gönderilen ve web sitenizden gönderilen bilgileri şifreleyen dijital bir sertifikadır..

SSL, müşterilerinizin bilgisayarlarından web sunucunuza giden verileri şifreleyerek kimlik, kişisel adres, banka/kredi kartı bilgileri, şifre vb. gibi hassas bilgilerini şifreler.

Evet, Comodo SSL Sertifikaları tüm önemli tarayıcılarla uyumludur.

SSL Sertifikası satın aldıktan sonra sertifika yetkilisi ile doğrulama işlemini tamamlamanız gerekmektedir. SSL başvurusunda bulunmak için lütfen burada belirtilen adımları izleyin.

Web sitenizin ve organizasyonunuzun ayrıntılarını sağlayarak kontrol panelinizden bir CSR oluşturmanız gerekir.

Sertifikanız yayınlandıktan sonra kontrol panelinizde mevcut olacaktır. Sertifikayı yüklemek için

Kuruluş ayrıntılarının güncellenmesi gerekiyorsa sertifikayı yeniden yayınlamanız gerekir.

Şu anda sertifikayı yükseltemez/düşüremezsiniz.

Hayır herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanıza gerek yok. Ancak sertifikanın başarıyla yüklenmesinden önce birkaç adımı uygulamanız gerekir. Daha fazla bilgi için

Destek

Acronis Cyber Backup, KVM Linux VPS'yi, Özel Linux Sunucularını ve Özel Windows Sunucularını yedeklemek için yapılandırılabilir.

Evet tek bir sunucu konumunda tüm sunucularınız aynı Acronis Hesabı altında yedeklenebilir ABD'deki sunucular ABD hesabı altında Hindistan ve Hong Kongdaki sunucular ise Acronis Asai Hesabınıza yedeklenecek. VPS veya Dedicated sunucumu yenilersem Acronis cyber Backup siparişi yenilenecek mi?

Hayır. Acronis'in kendi ürün yaşam döngüsü vardır ve VPS'niz veya Özel Sunucunuzla otomatik olarak yenilenmez. Ayrı olarak yenilemeniz gerekecek.

Daha fazla yedek depolama alanına ihtiyacınız varsa sipariş yönetimi sayfasına giderek daha fazla depolama alanı ekleyebilirsiniz.

Yedeklediğiniz tüm veriler tesis dışında bir konumda depolanacak, böylece VPS veya Kiralık Sunucunuzun konumunda bir felaket olması durumunda yedekleme verileriniz güvende kalacaktır. Ek olarak, tam koruma sağlamak için yedekleme verileri şifrelenir ve kötü amaçlı yazılımlara karşı düzenli olarak taranır..

Evet, sunucularda yedekleme aracısının yüklü olması koşuluyla verilerinizi bir sunucudan diğerine yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz..

Evet yedekleme dosyalarını Acronis panelinden bilgisayarınıza/yerel makinenize indirebilirsiniz. Yedek siparişimin süresi dolduğunda ne olur?

Yedekleme siparişinizin süresi dolduğunda askıya alınır ve yedeklerinizi saklamak için 15 gün içinde siparişi yenileyebilirsiniz. Ancak süre içerisinde yenilemezseniz siparişiniz silinecek ve yedekleriniz de silinecektir.

Site kilidi

SiteLock, her boyuttaki web sitesine basit, hızlı ve uygun fiyatlı web sitesi güvenliği sağlar. 2008 yılında kurulan şirket dünya çapında 12 milyondan fazla web sitesini koruyor. SiteLock bulut tabanlı ürün paketi, otomatik web sitesi güvenlik açığı tespiti ve kötü amaçlı yazılımların kaldırılması, DDoS koruması, web sitesi hızlandırma, web sitesi risk değerlendirmeleri ve PCI uyumluluğu sunar.

SiteLock kapsamlı web sitesi güvenliği sağlar. Güvenlik açıklarını veya kötü amaçlı yazılımları belirlemek için web sitesinde günlük taramalar gerçekleştirir. Güvenlik açıkları veya kötü amaçlı yazılımlar bulunduğunda anında uyarılacaksınız. SiteLock tarayıcınızı temel alarak, web sitenizdeki tüm kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldıracaktır. İçerik yönetim sistemi (CMS) web siteleri için SiteLock, bulunan güvenlik açıklarını otomatik olarak düzeltebilir.

SiteLock, aşağıdakileri kapsayan kapsamlı bir web sitesi taraması gerçekleştirecek teknolojiye sahiptir:

  • SiteLock, bir web sitesinin dosyalarını kötü amaçlı yazılımlara karşı günlük olarak tarar. Kötü amaçlı yazılım bulunursa web sitesi sahibi derhal uyarılır. SiteLock ayrıca kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırmak için kapsamlı taramalar da sunar.
  • SiteLock, güvenlik ihlaline yol açabilecek yaygın güvenlik açıklarına karşı web sitesi uygulamalarını tarar.
  • SiteLock, içerik yönetim sistemlerindeki (CMS) güvenlik açıklarını otomatik olarak düzeltme teknolojisine sahiptir.

Web sitesi güvenlik açığı, bir web sitesinde veya web uygulaması kodunda, bir saldırganın sitenin ve muhtemelen barındırma sunucusunun belirli bir düzeyde kontrolünü ele geçirmesine olanak tanıyan bir zayıflık veya yanlış yapılandırmadır. Çoğu güvenlik açığı, güvenlik açığı tarayıcıları ve botnet'ler gibi otomatik araçlarla istismar ediliyor.

Kötü amaçlı yazılımın kısaltması olan kötü amaçlı yazılım, hassas verileri toplamak, web sitelerine yetkisiz erişim sağlamak ve hatta bilgisayarları ele geçirmek için kullanılır.

Hayır. Bir web sitesi taraması sırasında SiteLock, ilgili dosyaları güvenli bir sunucuya indirir ve taramaları orada gerçekleştirir. Web sitesindeki web sitesi içeriğine, koduna, bant genişliğine veya sunucu kaynaklarına hiçbir etkisi yoktur..

SiteLock Güven Mührü, web sitenizde görüntüleyebileceğiniz, yaygın olarak tanınan bir güvenlik rozetidir. Bu, web sitenizin güvenli ve kötü amaçlı yazılımlardan arınmış olduğunun açık bir göstergesidir. Mührü web sitenize eklemek için, SiteLock'un sağladığı kod pasajını web sitenizin alt bilgi alanına eklemeniz yeterlidir..

Diğerleri

Hayır yapma. Weebly, kullanmanız için sezgisel bir sürükle ve bırak oluşturucu sunar. Beğendiğiniz öğeleri ekleyin, çevrimiçi mağazanızı yönetin ve hatta Weebly'nin düzenleyicisini kullanarak blog gönderilerini güncelleyin.

Weebly'nin planlarının para iade süresi yoktur. Bunun yerine ücretsiz planı deneyebilir ve ardından ücretli plana yükseltebilirsiniz.

Kesinlikle! Weebly'nin tüm temaları ve öğeleri tamamen mobil uyumludur. Böylece müşterileriniz web sitenize göz atabilir.

HAYIR! Tüm planlar barındırma dahil olarak gelir. Weebly, Web Sitenizi çalıştırmak için gereken tüm arka uç altyapısını yönetir.

Weebly, Stripe'ı Ücretsiz, Başlangıç ​​ve Pro planında ödeme ağ geçidi olarak sunuyor. İş planındayken Stripe, Square, Authorize.net ve Paypal arasından seçim yapabilirsiniz

Web sitenizde yönetmek/satmak istediğiniz ürünlerin sayısını artırmak istiyorsanız planınızı yükseltmeniz gerekecektir..

Hayır, Weebly ile bir e-posta çözümü alamazsınız. Ancak işletmeniz için bağımsız bir e-posta çözümü satın alabilir ve bunu aynı alan adıyla kullanabilirsiniz..
img img img

1000+ Aboneye Katılın

Herşeyden haberdar olun

Verilerinizle ilgilenebiliriz Gizlilik Politikası