7/24 Destek Sistemi ( +90 850 303 8001 )

RESELLER HOSTING

Home ~
Reseller Hosting

| CHOOSE YOUR PLAN |​

Reseller Hosting Plan

RH-01

$29/Mo

RH-02

$49/Mo

RH-03

$79/Mo

RH-04

$99/Mo

Free domain with annual plan250 GB750 GB1000 GBUnlimited
Websites1UnlimitedUnlimitedUnlimited
Disk space100 GBUnlimitedUnlimitedUnlimited
Monthly bandwidthUnmeteredUnmeteredUnmeteredUnmetered
CPUs3122
Memory512MB512MB1GB2GB
Input/output (I/O)1024102410242048
| MertSunucum Yazılım Hizmetleri |

Teknik Özelliklerimiz

| MertSunucum Yazılım Hizmetleri |​

Hostiko Features

Sistem Güvenliği

MertSunucum’un sistem güvenliği çözümleri, müşterilerin işletme verilerinin güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

Yüksek Performans

MertSunucum’un yüksek performanslı sunucu hizmetleri, müşterilerin işletme performansını artırmalarına ve iş yüklerini optimize etmelerine olanak sağlar.

Yüksek koruma

MertSunucum’un sunduğu yüksek koruma çözümleri, müşterilerin verilerinin ve işletmelerinin korunmasına yardımcı olur. Şirket, güvenlik duvarı çözümleri, antivirüs ve anti-spam filtreleme, veri yedekleme hizmetleri gibi birçok yüksek koruma çözümleri sunar.

Web Tasarım

MertSunucum web tasarım uzmanları, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun web siteleri tasarlar. Şirket, müşterilerinin işletmelerine özgü web tasarımları sunarak, müşterilerinin markalarının öne çıkmasını sağlar.

Sosyal Medya Yönetimi

MertSunucum, müşterilerinin sosyal medya hesaplarının yönetimi için en son teknolojileri kullanarak, müşterilerinin hedef kitlelerine ulaşmalarına ve markalarının bilinirliğini artırmalarına yardımcı olur.

Web Site Yönetimi

MertSunucum, müşterilerinin web sitelerinin yönetimi için en son teknolojileri kullanarak, müşterilerinin web sitelerinin performansını artırmalarına yardımcı olur. Şirket, müşterilerinin web sitelerinin tasarımı, geliştirilmesi ve güncellenmesi konularında uzmanlık sunar ve en iyi web site stratejilerini tasarlar ve uygular.

Sohbeti Aç
Bugün Nasılsın?
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim? :)